Humble Indie Bundle – kapitalne gry

Zacznijmy od tego co było trzy lata temu:

Crayon Physics Deluxe from Petri Purho on Vimeo.

Fajne, nie? Niejeden z nas nie mógł się doczekać kiedy będzie można spróbować samemu rysować a nie tylko demo na Vimeo obejrzeć. Gra już jest dostępna od jakiegoś czasu, ale szczerze mówiąc jakoś ciężko było mi wydać 20 USD na grę. Dlaczego? Bo od dawna nie gram w żadne gry. Ale… Kiedyś na Twitterze trafiłem na inicjatywę Humble Indie Bundle.

Zestaw kilku gier niezależnych wytwórców, bez żadnego DRM, działające na Linuxie, Windows i Mac OS, w cenie którą wybierasz sam. Gry – przeważnie z zacięciem edukacyjnym, ale interesujące. Pamiętam, że World of Goo zajęło mi jednak trochę czasu (choć przecież nie gram :) ). Muszę przyznać że takie warunki mi odpowiadają (zwłaszcza – że działają wszystkie gry na Linuxie, bo od kilku lat, nie mam żadnego Windowsa pod ręką) i nie miałem problemu, żeby kupić pierwszy set.

Właśnie wyszedł set #3 Humble Indie Bundle. I tak, dobrze się domyślacie – jest dostępna w niej Crayons Physics Deluxe!

Więc nie czekać tylko lecieć na Humble Indie Bundle i kupować, a dutków nie żałować (może część iść na cele charytatywne, a niezależnych producentów zawsze należy wspierać!). Tym bardziej, że oferta jest ograniczona czasowo, że tak pojadę drobnym drukiem :) – zostało tylko 13 dni na skorzystanie z bundla!

Be Sociable, Share!
Ten wpis został opublikowany w kategorii fun i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *